Klubmodul henter siden
Efterårscamp i Hørsholm

  

For elever i aldersgruppen 9-13 år
Niveau: Let øvet/øvet 
 
Skema:

Mødetid kl. 8.50

Morgentræning kl. 9.00-10.30

Pause kl. 10.30-10.45

Repetoire kl. 10.45-12.00

Frokost kl. 12.00-12.45

Repetoire kl. 12.45-14.00

Pause kl. 14.00-14.10 

Afspænding og smidighedstræning kl. 14.10-14.50

Afhentning kl. 14.50-15.00

 

Onsdag den 16. Oktober er der en lille opvisning for forældre kl. 14.30
Tilmeldte
6 /20
Tilmeldingsfrist
14.10.2019
Tidspunkt
14.10.2019 kl. 08.50 - 16.10.2019 kl. 15.00
Sted
Balletkompagniet Hørsholm
Pris
900,00 kr.
Du har efterfølgende mulighed for selv at rette din tilmelding eller afmelde dig, under 'Mine tilmeldinger'