Klubmodul henter siden
Efterårscamp i Hørsholm
Vejledning
1. Er det første gang du tilmelder dig? Så skal du oprette en profil her  Opret profil
2. Ellers skal du logge ind for at tilmelde dig.

  

For elever i aldersgruppen 9-13 år
Niveau: Let øvet/øvet 
 
Skema:

Mødetid kl. 8.50

Morgentræning kl. 9.00-10.30

Pause kl. 10.30-10.45

Repetoire kl. 10.45-12.00

Frokost kl. 12.00-12.45

Repetoire kl. 12.45-14.00

Pause kl. 14.00-14.10 

Afspænding og smidighedstræning kl. 14.10-14.50

Afhentning kl. 14.50-15.00

 

Onsdag den 16. Oktober er der en lille opvisning for forældre kl. 14.30
Tilmeldte
2 /20
Tilmeldingsfrist
09.09.2019
Tidspunkt
14.10.2019 kl. 08.50 - 16.10.2019 kl. 15.00
Sted
Balletkompagniet Hørsholm
Pris
900,00 kr.
Du har efterfølgende mulighed for selv at rette din tilmelding eller afmelde dig, under 'Mine tilmeldinger'